Komentarze użytkownika voyager747, strona 496

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 20:27)
    tak, tak było w 2009
  2. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 20:27)
    w światową to jeszcze nie, ale sporo się zmieniło
  3. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 18:09)
    a Ulun Danu nie ?
  4. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 18:08)
    tak, wiem, odkąd kupiłem lepszy aparat, to nie poleciałem nigdzie tak daleko, ani do USA, ani na Bali, ani do Kenii...
  5. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 18:07)
    chyba tak, Twój bardziej dojrzały
  6. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 18:06)
    dla nich to miejsce ciężkiej pracy, pewnie nie lubią tam chodzić
  7. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 18:05)
    się podoba :) dużo masz tu kandydatów na okładkę, pola ryżowe też są super
  8. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 18:04)
    to my byliśmy w lutym i trochę padało, ale było gorąco, tam tak zawsze jest zresztą
  9. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 18:02)
    jak my tam byliśmy, to wcale nie było ludzi, aż się dziwiłem, zdecydowanie więcej było nad Jeziorem Bratan
  10. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 0:26)
    nie trzeba płacić za klisze teraz :)