Komentarze użytkownika voyager747, strona 495
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dobrze, że nie lubię kawy :)
-
dzięki
-
dzięki
-
tutaj też fajne chmurki
-
to bardzo dobra pora :) skoro masz zaproszenie, to skorzystaj
-
zdolności to żadne :)
-
tak, jesień też bywa fajna
-
akurat nie było :) dzięki
-
chmurka się pięknie odbiła
-
oo, jak fajnie, Qeen Mary oryginał też widzieliśmy, stoi w Long Beach w Kalifornii
-
dobrze, że nie lubię kawy :)
-
dzięki
-
dzięki
-
tutaj też fajne chmurki
-
to bardzo dobra pora :) skoro masz zaproszenie, to skorzystaj
-
zdolności to żadne :)
-
tak, jesień też bywa fajna
-
akurat nie było :) dzięki
-
chmurka się pięknie odbiła
-
oo, jak fajnie, Qeen Mary oryginał też widzieliśmy, stoi w Long Beach w Kalifornii