Komentarze użytkownika voyager747, strona 495

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 22:58)
    dobrze, że nie lubię kawy :)
  2. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 22:06)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 22:05)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 21:19)
    tutaj też fajne chmurki
  5. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 20:56)
    to bardzo dobra pora :) skoro masz zaproszenie, to skorzystaj
  6. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 20:50)
    zdolności to żadne :)
  7. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 20:49)
    tak, jesień też bywa fajna
  8. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 20:33)
    akurat nie było :) dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 20:31)
    chmurka się pięknie odbiła
  10. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 20:28)
    oo, jak fajnie, Qeen Mary oryginał też widzieliśmy, stoi w Long Beach w Kalifornii