Komentarze użytkownika voyager747, strona 497

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 18:48)
    to bym chyba na okładkę dał :)
  2. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 11:14)
    miło Cię widzieć
  3. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 11:13)
    Marek chyba ni narzekał na brak chmurek :)
  4. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:59)
    i się doczekałem, fajowo :)
  5. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:59)
    a w Taman Ayun nie byliście?
  6. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:56)
    warto było czekać, przynajmniej tutaj część miejsc mogłem rozpoznać, zdjęcia super, jak zwykle
  7. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:54)
    tak lubię, cudo
  8. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:54)
    cudnie
  9. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:53)
    ojej :)
  10. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:51)
    tu mieliśmy podobną pogodę