Komentarze użytkownika voyager747, strona 494

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 16:30)
    widziałaś samolot w Denpsar jak wylądował ?
  2. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 16:27)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 16:23)
    dzięki za Lanza
  4. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 16:18)
    ale nie zawsze :)
  5. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 16:18)
    wygląda, ale zastanawiałem się nad zapachem :)
  6. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 16:17)
    zależy jak śpiewają, wiesz że mam jako takie pojęcie o muzyce :)
  7. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 1:06)
    i śpiewem wabią marynarzy :)
  8. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 1:06)
    My byliśmy tam w 2007, ale po obejrzeniu Waszych zdjęć przypomniały mi się te zapachy, kolory, roślinki, świątynie, wszystko tam jest inne niż u nas. Też byliśmy oszołomieni tym wszystkim. Dzięki.
  9. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 23:01)
    dzięki, do WAW zaglądaj kiedy masz czas i ochotę :) w maju zapraszamy w realu
  10. voyager747
    voyager747 (12.04.2013 22:58)
    wąchałaś taką świeżo zebraną ?