Komentarze użytkownika voyager747, strona 494
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
widziałaś samolot w Denpsar jak wylądował ?
-
dzięki
-
dzięki za Lanza
-
ale nie zawsze :)
-
wygląda, ale zastanawiałem się nad zapachem :)
-
zależy jak śpiewają, wiesz że mam jako takie pojęcie o muzyce :)
-
i śpiewem wabią marynarzy :)
-
My byliśmy tam w 2007, ale po obejrzeniu Waszych zdjęć przypomniały mi się te zapachy, kolory, roślinki, świątynie, wszystko tam jest inne niż u nas. Też byliśmy oszołomieni tym wszystkim. Dzięki.
-
dzięki, do WAW zaglądaj kiedy masz czas i ochotę :) w maju zapraszamy w realu
-
wąchałaś taką świeżo zebraną ?
-
widziałaś samolot w Denpsar jak wylądował ?
-
dzięki
-
dzięki za Lanza
-
ale nie zawsze :)
-
wygląda, ale zastanawiałem się nad zapachem :)
-
zależy jak śpiewają, wiesz że mam jako takie pojęcie o muzyce :)
-
i śpiewem wabią marynarzy :)
-
My byliśmy tam w 2007, ale po obejrzeniu Waszych zdjęć przypomniały mi się te zapachy, kolory, roślinki, świątynie, wszystko tam jest inne niż u nas. Też byliśmy oszołomieni tym wszystkim. Dzięki.
-
dzięki, do WAW zaglądaj kiedy masz czas i ochotę :) w maju zapraszamy w realu
-
wąchałaś taką świeżo zebraną ?