Komentarze użytkownika voyager747, strona 498

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:49)
    pięknie
  2. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:47)
    piękny widoczek
  3. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:39)
    +++++
  4. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:34)
    w Sanuru mieszkaliśmy, ale takiej ładnej wody nie widziałem :)
  5. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:33)
    to pamiętam
  6. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:32)
    A 320 do Denpasar ?
  7. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 10:31)
    super
  8. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 0:24)
    dzięki Leszku, pozdr.
  9. voyager747
    voyager747 (11.04.2013 0:24)
    he he, a już się martwiłem :)
  10. voyager747
    voyager747 (10.04.2013 23:52)
    i ciepła była, dzięki