Komentarze użytkownika voyager747, strona 493

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:44)
    wiem, ale busem to mi się nie chce
  2. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:44)
    wiało i było zimno
  3. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 1:17)
    tak bym sobie popływał, a jak tam Twoja nauka ?
  4. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 1:16)
    my tam 747 lądowaliśmy i startowaliśmy
  5. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 22:15)
    nie wiadomo, plany ciągle się zmieniają
  6. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 18:31)
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 18:22)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 18:20)
    a jaką linią lecieliście, nie wiesz pewnie ? :)
  9. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 18:19)
    my byliśmy w lutym, trochę padało, ale najczęściej w nocy, a potem było ciepło
  10. voyager747
    voyager747 (13.04.2013 17:28)
    tylko po Europie to łatwiej dla nas, a tak daleko to trudniej