Komentarze użytkownika voyager747, strona 493
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
wiem, ale busem to mi się nie chce
-
wiało i było zimno
-
tak bym sobie popływał, a jak tam Twoja nauka ?
-
my tam 747 lądowaliśmy i startowaliśmy
-
nie wiadomo, plany ciągle się zmieniają
-
dzięki
-
dzięki
-
a jaką linią lecieliście, nie wiesz pewnie ? :)
-
my byliśmy w lutym, trochę padało, ale najczęściej w nocy, a potem było ciepło
-
tylko po Europie to łatwiej dla nas, a tak daleko to trudniej
-
wiem, ale busem to mi się nie chce
-
wiało i było zimno
-
tak bym sobie popływał, a jak tam Twoja nauka ?
-
my tam 747 lądowaliśmy i startowaliśmy
-
nie wiadomo, plany ciągle się zmieniają
-
dzięki
-
dzięki
-
a jaką linią lecieliście, nie wiesz pewnie ? :)
-
my byliśmy w lutym, trochę padało, ale najczęściej w nocy, a potem było ciepło
-
tylko po Europie to łatwiej dla nas, a tak daleko to trudniej