Komentarze użytkownika voyager747, strona 492
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
30 ja widzę :)
-
byliśmy tam z pół godziny i ten jacht się obracał, na różnych zdjęciach widać, że jest różnie ustawiony
-
to był Lion, nowiusieńki samolot, chyba z 2 miesiące miał, dobrze że się nic nie stało ludziom
-
dzięki za BUD
-
dzięki za Majorkę
-
to też niezłe miejsce
-
w maju miałeś słoneczko
-
dla nas tak
-
jest bardzo ciekawy
-
ja wjechałem częściowo, a potem wlazłem po schodach
-
30 ja widzę :)
-
byliśmy tam z pół godziny i ten jacht się obracał, na różnych zdjęciach widać, że jest różnie ustawiony
-
to był Lion, nowiusieńki samolot, chyba z 2 miesiące miał, dobrze że się nic nie stało ludziom
-
dzięki za BUD
-
dzięki za Majorkę
-
to też niezłe miejsce
-
w maju miałeś słoneczko
-
dla nas tak
-
jest bardzo ciekawy
-
ja wjechałem częściowo, a potem wlazłem po schodach