Komentarze użytkownika voyager747, strona 492

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 22:02)
    30 ja widzę :)
  2. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 11:05)
    byliśmy tam z pół godziny i ten jacht się obracał, na różnych zdjęciach widać, że jest różnie ustawiony
  3. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 11:03)
    to był Lion, nowiusieńki samolot, chyba z 2 miesiące miał, dobrze że się nic nie stało ludziom
  4. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:48)
    dzięki za BUD
  5. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:48)
    dzięki za Majorkę
  6. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:47)
    to też niezłe miejsce
  7. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:46)
    w maju miałeś słoneczko
  8. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:46)
    dla nas tak
  9. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:46)
    jest bardzo ciekawy
  10. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 10:45)
    ja wjechałem częściowo, a potem wlazłem po schodach