Komentarze użytkownika voyager747, strona 491
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ładne te zdjęcia samolotowe, wszystkie
-
piękne
-
co robić, wymogi rynku :)
-
to super, możesz mnie pytać, teraz stałem się specjalistą od odgrzewania :)
-
e, to nie jest tak źle, a udało się dodać punkt, u nas 17.28
-
a teraz którą masz godzinę ? :)
-
wiesz, ja osobiście jakoś nigdy nie byłem zbyt anty pałacowy, więc za bardzo mi nie przeszkadzał
-
obiekt ciekawy
-
bardzo dobry
-
:)
-
ładne te zdjęcia samolotowe, wszystkie
-
piękne
-
co robić, wymogi rynku :)
-
to super, możesz mnie pytać, teraz stałem się specjalistą od odgrzewania :)
-
e, to nie jest tak źle, a udało się dodać punkt, u nas 17.28
-
a teraz którą masz godzinę ? :)
-
wiesz, ja osobiście jakoś nigdy nie byłem zbyt anty pałacowy, więc za bardzo mi nie przeszkadzał
-
obiekt ciekawy
-
bardzo dobry
-
:)