Komentarze użytkownika voyager747, strona 491

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (15.04.2013 21:00)
    ładne te zdjęcia samolotowe, wszystkie
  2. voyager747
    voyager747 (15.04.2013 21:00)
    piękne
  3. voyager747
    voyager747 (15.04.2013 17:45)
    co robić, wymogi rynku :)
  4. voyager747
    voyager747 (15.04.2013 17:41)
    to super, możesz mnie pytać, teraz stałem się specjalistą od odgrzewania :)
  5. voyager747
    voyager747 (15.04.2013 17:28)
    e, to nie jest tak źle, a udało się dodać punkt, u nas 17.28
  6. voyager747
    voyager747 (15.04.2013 17:15)
    a teraz którą masz godzinę ? :)
  7. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 22:47)
    wiesz, ja osobiście jakoś nigdy nie byłem zbyt anty pałacowy, więc za bardzo mi nie przeszkadzał
  8. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 22:37)
    obiekt ciekawy
  9. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 22:34)
    bardzo dobry
  10. voyager747
    voyager747 (14.04.2013 22:09)
    :)