kolumber.pl
Podróże
Miejsca
Pomysły
Fotografie
Społeczność
Logowanie
|
Rejestracja
Kolumber
Użytkownicy
Voyager747
Komentarze
Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostosować serwis do Twoich potrzeb. Możesz nie wyrazić zgody przez ustawienia przeglądarki internetowej.
Szczegóły >
zamknij
Komentarze użytkownika voyager747, strona 490 Przejdź do głównej strony użytkownika
voyager747
voyager747
(15.04.2013 21:58)
ooo, to mi Maderę przypomniało
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:54)
kawałek do Sydney jest
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:52)
ale widoczek, superowy
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:32)
dzięki
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:22)
dzięki
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:13)
zdolny
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:12)
:)
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:04)
fajne te wieżowce
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:02)
to w zagadkach było
zobacz
voyager747
(15.04.2013 21:02)
o, coś dla mnie 777, piękny
zobacz