Komentarze użytkownika voyager747, strona 2522

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:28)
    dzisiaj ok. 15ej wyszło słoneczko dopiero i chmurek było sporo
  2. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:26)
    dzięki za plusiki, 6 :)
  3. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:26)
    Krzyś na posterunku, dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:22)
    Mimbla ma sporo do obejrzenia :)
  5. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:21)
    kolorek jest naturalny bez poprawek :)
  6. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:20)
    dopiero teraz jak napisałeś, za ciemne trochę i nie widać tej zieleni po drugiej stronie.
  7. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:15)
    kruffeczka dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:13)
    kurcze, już 7 :)) mało ciągle :)
  9. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:12)
    i cienie fajne !
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:10)
    z czym te buty ? z vibratorem ? :)))