Komentarze użytkownika voyager747, strona 2521
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to fakt, jak jest Sławomira, to niewielu baluje :))
-
to nieźle, niedziela na świeżym powietrzu :)
-
he he, takie imię, cóż poczniemy ? :)
-
da się tego uniknąć, jak się chce, ja nie piję i nigdy nie piłem :)
-
ja mieszkałem w akademiku, to coś wiem o tym :)
-
i to rozumiem :))
-
jaki bunt ? dawaj plusa :))
-
Iwonka :)
-
Kolumber się cały czas zmienia, wprowadzane są nowe opcje, pomysły itp. Może kiedyś będzie, kto wie ?
-
jutro może coś dokleję :) mam jeszcze kaczkę z kręcącymi się śmigłami :)
-
to fakt, jak jest Sławomira, to niewielu baluje :))
-
to nieźle, niedziela na świeżym powietrzu :)
-
he he, takie imię, cóż poczniemy ? :)
-
da się tego uniknąć, jak się chce, ja nie piję i nigdy nie piłem :)
-
ja mieszkałem w akademiku, to coś wiem o tym :)
-
i to rozumiem :))
-
jaki bunt ? dawaj plusa :))
-
Iwonka :)
-
Kolumber się cały czas zmienia, wprowadzane są nowe opcje, pomysły itp. Może kiedyś będzie, kto wie ?
-
jutro może coś dokleję :) mam jeszcze kaczkę z kręcącymi się śmigłami :)