Komentarze użytkownika voyager747, strona 2521

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 23:47)
    to fakt, jak jest Sławomira, to niewielu baluje :))
  2. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 23:46)
    to nieźle, niedziela na świeżym powietrzu :)
  3. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 23:44)
    he he, takie imię, cóż poczniemy ? :)
  4. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 23:40)
    da się tego uniknąć, jak się chce, ja nie piję i nigdy nie piłem :)
  5. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 23:32)
    ja mieszkałem w akademiku, to coś wiem o tym :)
  6. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 23:24)
    i to rozumiem :))
  7. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 23:21)
    jaki bunt ? dawaj plusa :))
  8. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:36)
    Iwonka :)
  9. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:33)
    Kolumber się cały czas zmienia, wprowadzane są nowe opcje, pomysły itp. Może kiedyś będzie, kto wie ?
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:29)
    jutro może coś dokleję :) mam jeszcze kaczkę z kręcącymi się śmigłami :)