Komentarze użytkownika voyager747, strona 2520
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
możliwe, dzięki
-
Ja czasami siedzę do 2ej, ale to max :)
-
dzięki manki :)
-
niby tak, ale opłata za przelew, to dla mnie ciężko strawna jest :(
-
zawsze !
-
Wizzair mnie wkurza tymi opłatami wszystkimi
-
porzuciłem na razie, może we wrześniu ?
-
znasz nas :) staramy się :)
-
jestem na stanowisku :)
-
Sylwester, to bardzo fajne i wesołe imię :)
-
możliwe, dzięki
-
Ja czasami siedzę do 2ej, ale to max :)
-
dzięki manki :)
-
niby tak, ale opłata za przelew, to dla mnie ciężko strawna jest :(
-
zawsze !
-
Wizzair mnie wkurza tymi opłatami wszystkimi
-
porzuciłem na razie, może we wrześniu ?
-
znasz nas :) staramy się :)
-
jestem na stanowisku :)
-
Sylwester, to bardzo fajne i wesołe imię :)