Komentarze użytkownika voyager747, strona 2520

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 9:45)
    możliwe, dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 9:42)
    Ja czasami siedzę do 2ej, ale to max :)
  3. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 1:02)
    dzięki manki :)
  4. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 0:35)
    niby tak, ale opłata za przelew, to dla mnie ciężko strawna jest :(
  5. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 0:34)
    zawsze !
  6. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 0:12)
    Wizzair mnie wkurza tymi opłatami wszystkimi
  7. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 0:11)
    porzuciłem na razie, może we wrześniu ?
  8. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 0:09)
    znasz nas :) staramy się :)
  9. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 0:07)
    jestem na stanowisku :)
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 23:56)
    Sylwester, to bardzo fajne i wesołe imię :)