Komentarze użytkownika voyager747, strona 2516

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:16)
    dzięki Smoku :)
  2. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 23:46)
    witaj, dzięki za plusiki, a za co minus, to nie wiem :)
  3. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 23:42)
    wenus-mars , fiera dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 23:33)
    ja nie mam fajnych okien :( może jakieś w samolocie znajdę :)
  5. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 23:30)
    belzebub02 dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 23:29)
    ja już się poddałem dawno temu :)
  7. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 23:02)
    trochę za jasne, bo pod słońce i aparat niedomagał, tym bardziej dzięki ! :)
  8. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:58)
    właśnie widziałem :) nawet tam nie zaglądałem :)
  9. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:56)
    :)) polecam, super miejsce :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:32)
    aż tak źle ? :)