Komentarze użytkownika voyager747, strona 2516
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki Smoku :)
-
witaj, dzięki za plusiki, a za co minus, to nie wiem :)
-
wenus-mars , fiera dzięki :)
-
ja nie mam fajnych okien :( może jakieś w samolocie znajdę :)
-
belzebub02 dzięki
-
ja już się poddałem dawno temu :)
-
trochę za jasne, bo pod słońce i aparat niedomagał, tym bardziej dzięki ! :)
-
właśnie widziałem :) nawet tam nie zaglądałem :)
-
:)) polecam, super miejsce :) dzięki
-
aż tak źle ? :)
-
dzięki Smoku :)
-
witaj, dzięki za plusiki, a za co minus, to nie wiem :)
-
wenus-mars , fiera dzięki :)
-
ja nie mam fajnych okien :( może jakieś w samolocie znajdę :)
-
belzebub02 dzięki
-
ja już się poddałem dawno temu :)
-
trochę za jasne, bo pod słońce i aparat niedomagał, tym bardziej dzięki ! :)
-
właśnie widziałem :) nawet tam nie zaglądałem :)
-
:)) polecam, super miejsce :) dzięki
-
aż tak źle ? :)