Komentarze użytkownika voyager747, strona 2518

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 21:12)
    a pierwszy plusik ode mnie :))
  2. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 21:06)
    :))
  3. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 21:05)
    Edyta dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 20:53)
    Eh... Grecja jest super, może w czerwcu coś się uda :)
  5. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 20:52)
    Oj, sporo mam tych miejsc jeszcze do zobaczenia. Nawet nie planowałem wtedy, bo i tak byśmy nie dali rady. Ja zawsze wracam jak nie zwiedzę wszystkiego za pierwszym razem.
  6. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 20:33)
    oj, często, to jest blisko, a tam pola, ptaki, samoloty, kwiatki :))
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 20:27)
    fajne, tam nie byłem :(
  8. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 20:12)
    ta czarna kropa to ptak :)
  9. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 19:58)
    :)) może już za dużo tych kaczek :)
  10. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 19:48)
    znowu na pierwszej stronie, Kolumber musi Cię lubić, nie może być inaczej ):