Komentarze użytkownika voyager747, strona 2518
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
a pierwszy plusik ode mnie :))
-
:))
-
Edyta dzięki
-
Eh... Grecja jest super, może w czerwcu coś się uda :)
-
Oj, sporo mam tych miejsc jeszcze do zobaczenia. Nawet nie planowałem wtedy, bo i tak byśmy nie dali rady. Ja zawsze wracam jak nie zwiedzę wszystkiego za pierwszym razem.
-
oj, często, to jest blisko, a tam pola, ptaki, samoloty, kwiatki :))
dzięki
-
fajne, tam nie byłem :(
-
ta czarna kropa to ptak :)
-
:)) może już za dużo tych kaczek :)
-
znowu na pierwszej stronie, Kolumber musi Cię lubić, nie może być inaczej ):
-
a pierwszy plusik ode mnie :))
-
:))
-
Edyta dzięki
-
Eh... Grecja jest super, może w czerwcu coś się uda :)
-
Oj, sporo mam tych miejsc jeszcze do zobaczenia. Nawet nie planowałem wtedy, bo i tak byśmy nie dali rady. Ja zawsze wracam jak nie zwiedzę wszystkiego za pierwszym razem.
-
oj, często, to jest blisko, a tam pola, ptaki, samoloty, kwiatki :))
dzięki -
fajne, tam nie byłem :(
-
ta czarna kropa to ptak :)
-
:)) może już za dużo tych kaczek :)
-
znowu na pierwszej stronie, Kolumber musi Cię lubić, nie może być inaczej ):