Komentarze użytkownika voyager747, strona 2515
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to teraz zapełniaj mapkę balonikami, a galerię zdjęciami :)
-
Sylwek, dzięki za SASa :)
-
dzięki Sylwek, ale... on ląduje właśnie, to chyba welcome :))
-
to mi się kojarzy z wielkim nabojem, albo czopem :)
-
my tam dotarliśmy Dodgem Stratusem :)
-
popieram :)
-
nie ma sprawy, nie gniewam się :) pozdrawiam
-
mam nadzieję, bo nic tak złego nie napisałem, staram się :)
-
nie, to jest cyfrowe, ale z Toshiby znajomego. Miałem wypożyczony taki stary aparacik od znajomego.
-
Mimbla dzięki
-
to teraz zapełniaj mapkę balonikami, a galerię zdjęciami :)
-
Sylwek, dzięki za SASa :)
-
dzięki Sylwek, ale... on ląduje właśnie, to chyba welcome :))
-
to mi się kojarzy z wielkim nabojem, albo czopem :)
-
my tam dotarliśmy Dodgem Stratusem :)
-
popieram :)
-
nie ma sprawy, nie gniewam się :) pozdrawiam
-
mam nadzieję, bo nic tak złego nie napisałem, staram się :)
-
nie, to jest cyfrowe, ale z Toshiby znajomego. Miałem wypożyczony taki stary aparacik od znajomego.
-
Mimbla dzięki