Komentarze użytkownika voyager747, strona 2515

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:57)
    to teraz zapełniaj mapkę balonikami, a galerię zdjęciami :)
  2. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:54)
    Sylwek, dzięki za SASa :)
  3. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:54)
    dzięki Sylwek, ale... on ląduje właśnie, to chyba welcome :))
  4. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:47)
    to mi się kojarzy z wielkim nabojem, albo czopem :)
  5. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:46)
    my tam dotarliśmy Dodgem Stratusem :)
  6. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:41)
    popieram :)
  7. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:40)
    nie ma sprawy, nie gniewam się :) pozdrawiam
  8. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:20)
    mam nadzieję, bo nic tak złego nie napisałem, staram się :)
  9. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:19)
    nie, to jest cyfrowe, ale z Toshiby znajomego. Miałem wypożyczony taki stary aparacik od znajomego.
  10. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 0:17)
    Mimbla dzięki