Komentarze użytkownika voyager747, strona 2514

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:35)
    Nie wiem czy wszystko już wkleiłem, czasami coś pominąłem, a inne chce wklejać drugi raz :)
    Bałagan taki mam :)
    Dzięki za plusy :)
  2. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:34)
    :))) chciałem pokazać piękny język :) te ich napisy są super :)
    To jedna z wielu świątyń, na Bali jest ich bardzo dużo.
    Dzięki, może ktoś zna ten język.
  3. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:28)
    ale fajne są , ja lubię :) Tak wjeżdżać na sam szczyt :)
    Dzięki za plusiki
  4. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:26)
    od dzisiaj :)
  5. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 19:44)
    dzięki, chyba już widziałem :) Czekam na Twoje A380 z LHR :)
  6. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 19:37)
    :))
  7. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 19:21)
    orchidea.beauty dzięki :)
  8. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 17:01)
    wygląda jakby pikował w dół :)
  9. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 16:51)
    jestem, horyzont :)
  10. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 9:25)
    wiedziałem :)