Komentarze użytkownika voyager747, strona 2514
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
:))) chciałem pokazać piękny język :) te ich napisy są super :)
To jedna z wielu świątyń, na Bali jest ich bardzo dużo.
Dzięki, może ktoś zna ten język.
-
ale fajne są , ja lubię :) Tak wjeżdżać na sam szczyt :)
Dzięki za plusiki
-
od dzisiaj :)
-
dzięki, chyba już widziałem :) Czekam na Twoje A380 z LHR :)
-
:))
-
orchidea.beauty dzięki :)
-
wygląda jakby pikował w dół :)
-
jestem, horyzont :)
-
wiedziałem :)
-
:))) chciałem pokazać piękny język :) te ich napisy są super :)
To jedna z wielu świątyń, na Bali jest ich bardzo dużo.
Dzięki, może ktoś zna ten język. -
ale fajne są , ja lubię :) Tak wjeżdżać na sam szczyt :)
Dzięki za plusiki -
od dzisiaj :)
-
dzięki, chyba już widziałem :) Czekam na Twoje A380 z LHR :)
-
:))
-
orchidea.beauty dzięki :)
-
wygląda jakby pikował w dół :)
-
jestem, horyzont :)
-
wiedziałem :)
Bałagan taki mam :)
Dzięki za plusy :)