Komentarze użytkownika voyager747, strona 2517

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:22)
    dobry :)
  2. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:21)
    e.. tam , nie ma czego żałować :))
  3. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:20)
    Iwonka, widziałaś śmigła ? :)) dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:19)
    Iwonka dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:19)
    Iwonka :)
  6. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:17)
    wenus-mars my się chyba nie znamy, ale dzięki za plusika :)
  7. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:10)
    ale ja chyba głosowałem na nie :)
  8. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 22:08)
    witaj !
  9. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 21:34)
    to dobre :)
  10. voyager747
    voyager747 (18.05.2009 21:20)
    Edyta dzięki