Komentarze użytkownika voyager747, strona 2513
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Mimbla dzięki za nowe plusiki i komenty :)
-
i ja i ja :)) nowa dostawa była :)
-
Iwonka, dzięki
-
on line ? Witaj!!
-
Edyta, archiwum pozwiedzane, starocie odkurzone, dzięki :)
-
Renata, wiadomo :)) dzięki
-
a.... ja się nie znam :))
-
dzięki, było dawno temu na pierwszej stronie, chyba z 5 plusów dostało :))
-
ja tak samo, na 9tym :) A jak w hotelu jestem, to zawsze proszę o wysokie piętra, 20, 25 itp.
Zawsze wjeżdżam na wszystkie Empire, Stratosphere i gdzie się da.
-
to już było, ale trochę je poprawiłem :)
dzięki
-
Mimbla dzięki za nowe plusiki i komenty :)
-
i ja i ja :)) nowa dostawa była :)
-
Iwonka, dzięki
-
on line ? Witaj!!
-
Edyta, archiwum pozwiedzane, starocie odkurzone, dzięki :)
-
Renata, wiadomo :)) dzięki
-
a.... ja się nie znam :))
-
dzięki, było dawno temu na pierwszej stronie, chyba z 5 plusów dostało :))
-
ja tak samo, na 9tym :) A jak w hotelu jestem, to zawsze proszę o wysokie piętra, 20, 25 itp.
Zawsze wjeżdżam na wszystkie Empire, Stratosphere i gdzie się da. -
to już było, ale trochę je poprawiłem :)
dzięki