Komentarze użytkownika voyager747, strona 2513

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:55)
    Mimbla dzięki za nowe plusiki i komenty :)
  2. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:54)
    i ja i ja :)) nowa dostawa była :)
  3. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:53)
    Iwonka, dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:52)
    on line ? Witaj!!
  5. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:51)
    Edyta, archiwum pozwiedzane, starocie odkurzone, dzięki :)
  6. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:49)
    Renata, wiadomo :)) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:46)
    a.... ja się nie znam :))
  8. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:41)
    dzięki, było dawno temu na pierwszej stronie, chyba z 5 plusów dostało :))
  9. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:40)
    ja tak samo, na 9tym :) A jak w hotelu jestem, to zawsze proszę o wysokie piętra, 20, 25 itp.
    Zawsze wjeżdżam na wszystkie Empire, Stratosphere i gdzie się da.
  10. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:36)
    to już było, ale trochę je poprawiłem :)
    dzięki