Komentarze użytkownika voyager747, strona 2512

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 23:13)
    dzięki, to pyszne jest :) pisaliśmy o tym, ale wcięło komentarze :)
  2. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 23:07)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 22:56)
    ale ja w lutym Iwonko :))
  4. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 22:38)
    22 plusy, kurcze :)) gratulacje !
  5. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 22:33)
    gargulec :)
  6. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 22:29)
    będą tylko zdjęcia :)
  7. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 22:27)
    Dzięki Sylwek, gonię Cię dzięki temu coraz bardziej :)))
  8. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 22:23)
    są, są, dwa zielone baloniki, czyli działa :)
  9. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 22:10)
    wiem o tym, ale jakoś tak nie mam podróży :)
  10. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 21:58)
    Ja też za samolociki dziękuję i plusiki :)