Komentarze użytkownika voyager747, strona 2511

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (20.05.2009 16:49)
    wow, dzięki :)
  2. voyager747
    voyager747 (20.05.2009 15:38)
    tak, trochę przyciemniłem, bo było blade. :) małpka samsunga takie robiła :)
    Wtedy miałem analogowego EOSa300 i samsunga.
  3. voyager747
    voyager747 (20.05.2009 14:34)
    dokładnie, dlatego wspomniałem o tym :) 17.05 był na Okęciu pakistański 777, wylądował z 15 minut po tym jak pojechaliśmy do domu :(
  4. voyager747
    voyager747 (20.05.2009 13:17)
    fajnie, napisz kiedy, to zrobimy Ci zdjęcie :))
  5. voyager747
    voyager747 (20.05.2009 13:15)
    orchid_81 dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (20.05.2009 13:14)
    Witaj, dzięki za plusy i komentarze :)
  7. voyager747
    voyager747 (20.05.2009 1:09)
    Mimbla dzięki :)
  8. voyager747
    voyager747 (20.05.2009 0:06)
    Mimbla, to gdzieś tam z Waszych okolic przyleciał :)
    Dzięki wszystkim za plusy !
  9. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 23:33)
    zawsze, ale z przerwami sporymi :)))
  10. voyager747
    voyager747 (19.05.2009 23:16)
    Witaj, dzięki :)