Komentarze użytkownika voyager747, strona 2511
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
wow, dzięki :)
-
tak, trochę przyciemniłem, bo było blade. :) małpka samsunga takie robiła :)
Wtedy miałem analogowego EOSa300 i samsunga.
-
dokładnie, dlatego wspomniałem o tym :) 17.05 był na Okęciu pakistański 777, wylądował z 15 minut po tym jak pojechaliśmy do domu :(
-
fajnie, napisz kiedy, to zrobimy Ci zdjęcie :))
-
orchid_81 dzięki
-
Witaj, dzięki za plusy i komentarze :)
-
Mimbla dzięki :)
-
Mimbla, to gdzieś tam z Waszych okolic przyleciał :)
Dzięki wszystkim za plusy !
-
zawsze, ale z przerwami sporymi :)))
-
Witaj, dzięki :)
-
wow, dzięki :)
-
tak, trochę przyciemniłem, bo było blade. :) małpka samsunga takie robiła :)
Wtedy miałem analogowego EOSa300 i samsunga. -
dokładnie, dlatego wspomniałem o tym :) 17.05 był na Okęciu pakistański 777, wylądował z 15 minut po tym jak pojechaliśmy do domu :(
-
fajnie, napisz kiedy, to zrobimy Ci zdjęcie :))
-
orchid_81 dzięki
-
Witaj, dzięki za plusy i komentarze :)
-
Mimbla dzięki :)
-
Mimbla, to gdzieś tam z Waszych okolic przyleciał :)
Dzięki wszystkim za plusy ! -
zawsze, ale z przerwami sporymi :)))
-
Witaj, dzięki :)