Komentarze użytkownika voyager747, strona 2502

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 9:55)
    manki dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 9:54)
    manki dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 9:54)
    manki dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 1:29)
    Sylwek, Iwonka dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 1:14)
    eh.. zgłodniałem przez Was :)
  6. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 1:13)
    około 140 ha :)
  7. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 1:12)
    to jest parę hektarów zieleni :))
  8. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 0:59)
    Ja byłem ostatnio tam w poprzednią sobotę :) Sylwek widziałeś mój widok z balkonu ? :)

    http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:1068

    Zresztą i tak bym się nie zamienił, za daleko od lotniska :))
  9. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 0:52)
    fajne to :)
  10. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 0:51)
    Sylwek dzięki