Komentarze użytkownika voyager747, strona 2502
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
Sylwek, Iwonka dzięki
-
eh.. zgłodniałem przez Was :)
-
około 140 ha :)
-
to jest parę hektarów zieleni :))
-
Ja byłem ostatnio tam w poprzednią sobotę :) Sylwek widziałeś mój widok z balkonu ? :)
http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:1068
Zresztą i tak bym się nie zamienił, za daleko od lotniska :))
-
fajne to :)
-
Sylwek dzięki
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
Sylwek, Iwonka dzięki
-
eh.. zgłodniałem przez Was :)
-
około 140 ha :)
-
to jest parę hektarów zieleni :))
-
Ja byłem ostatnio tam w poprzednią sobotę :) Sylwek widziałeś mój widok z balkonu ? :)
http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:1068
Zresztą i tak bym się nie zamienił, za daleko od lotniska :)) -
fajne to :)
-
Sylwek dzięki