Komentarze użytkownika voyager747, strona 2498

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:32)
    ślimaczą się :) dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:31)
    z jednej strony samoloty z drugiej one, a ja tylko przełączam te tryby w aparacie, a to sport, a to makro :))
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 16:40)
    manki dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 16:40)
    dzięki :))
  5. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 0:33)
    codzieninny dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 23:33)
    nie jest :)
  7. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 23:33)
    coś w tym jest, niektórzy ludzi tak mają, lepiej z nimi nie latać :)
  8. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 23:26)
    Ja rozplusiłem :)) Co ja mogę ? :))
  9. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 23:25)
    Ja też nigdy jak dotąd, na 68 lotów :)
    Mam takiego znajomego, podobne ma przygody :)
  10. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 23:08)
    on już stary :) Muszę go kiedyś z innej strony zajść, bo jest fajniejszy, ale teraz było pod słońce.
    Chyba w 1999 ukończony był.