Komentarze użytkownika voyager747, strona 2498
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ślimaczą się :) dzięki
-
z jednej strony samoloty z drugiej one, a ja tylko przełączam te tryby w aparacie, a to sport, a to makro :))
dzięki
-
manki dzięki
-
dzięki :))
-
codzieninny dzięki
-
nie jest :)
-
coś w tym jest, niektórzy ludzi tak mają, lepiej z nimi nie latać :)
-
Ja rozplusiłem :)) Co ja mogę ? :))
-
Ja też nigdy jak dotąd, na 68 lotów :)
Mam takiego znajomego, podobne ma przygody :)
-
on już stary :) Muszę go kiedyś z innej strony zajść, bo jest fajniejszy, ale teraz było pod słońce.
Chyba w 1999 ukończony był.
-
ślimaczą się :) dzięki
-
z jednej strony samoloty z drugiej one, a ja tylko przełączam te tryby w aparacie, a to sport, a to makro :))
dzięki -
manki dzięki
-
dzięki :))
-
codzieninny dzięki
-
nie jest :)
-
coś w tym jest, niektórzy ludzi tak mają, lepiej z nimi nie latać :)
-
Ja rozplusiłem :)) Co ja mogę ? :))
-
Ja też nigdy jak dotąd, na 68 lotów :)
Mam takiego znajomego, podobne ma przygody :) -
on już stary :) Muszę go kiedyś z innej strony zajść, bo jest fajniejszy, ale teraz było pod słońce.
Chyba w 1999 ukończony był.