Komentarze użytkownika voyager747, strona 2497
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Moniko :)) dzięki
-
dzięki :) nie jest aż tak fajne jak atamankowe :)
-
fajny, jakiś 747 może to być :)
-
fajne
-
daję plusa, chociaż.... :) wiadomo :)
-
piękny jest :)
-
najlepsze zdjęcie z Warszawy, 29 głosów :) drugie jest z głosowania :)
Gratulacje !
-
dzięki Edyta :)
-
dzięki Edyta :)
-
szkoda, że nie mam lepszego obiektywu :( dzięki
-
Moniko :)) dzięki
-
dzięki :) nie jest aż tak fajne jak atamankowe :)
-
fajny, jakiś 747 może to być :)
-
fajne
-
daję plusa, chociaż.... :) wiadomo :)
-
piękny jest :)
-
najlepsze zdjęcie z Warszawy, 29 głosów :) drugie jest z głosowania :)
Gratulacje ! -
dzięki Edyta :)
-
dzięki Edyta :)
-
szkoda, że nie mam lepszego obiektywu :( dzięki