Komentarze użytkownika voyager747, strona 2497

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 18:37)
    Moniko :)) dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 18:36)
    dzięki :) nie jest aż tak fajne jak atamankowe :)
  3. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 18:23)
    fajny, jakiś 747 może to być :)
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:54)
    fajne
  5. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:53)
    daję plusa, chociaż.... :) wiadomo :)
  6. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:53)
    piękny jest :)
  7. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:50)
    najlepsze zdjęcie z Warszawy, 29 głosów :) drugie jest z głosowania :)
    Gratulacje !
  8. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:45)
    dzięki Edyta :)
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:41)
    dzięki Edyta :)
  10. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:33)
    szkoda, że nie mam lepszego obiektywu :( dzięki