Komentarze użytkownika voyager747, strona 2499
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
40 miało być :) sorry :) przez 4 to nawet nie przestało padać :) Na obiedzie byliśmy jakieś 6 minut drogi od tego miejsca :)
-
Tak, nie było łatwo :) Za pierwszym razem jak pojechaliśmy padało. Potem pojechaliśmy na obiad i wróciliśmy po ok. 4 minutach :) Wiało diabelnie :)
Jeden samolot (BA) nawet nie zdołał wylądować, musiał schować podwozie i ruszyć jeszcze raz na kółko :)
Dzięki.
-
ładne to :)
-
dzięki Krzychu
-
dzięki za plusiki :)
-
czerwony_arbuz dzięki
-
dzięki :)
-
Agios Nikolaos , to chyba tak się nazywa :)
-
to z komórki ?
-
płot jest niefajny :) utrudnia obserwację samolotów :(
dzięki
-
40 miało być :) sorry :) przez 4 to nawet nie przestało padać :) Na obiedzie byliśmy jakieś 6 minut drogi od tego miejsca :)
-
Tak, nie było łatwo :) Za pierwszym razem jak pojechaliśmy padało. Potem pojechaliśmy na obiad i wróciliśmy po ok. 4 minutach :) Wiało diabelnie :)
Jeden samolot (BA) nawet nie zdołał wylądować, musiał schować podwozie i ruszyć jeszcze raz na kółko :)
Dzięki. -
ładne to :)
-
dzięki Krzychu
-
dzięki za plusiki :)
-
czerwony_arbuz dzięki
-
dzięki :)
-
Agios Nikolaos , to chyba tak się nazywa :)
-
to z komórki ?
-
płot jest niefajny :) utrudnia obserwację samolotów :(
dzięki