Komentarze użytkownika voyager747, strona 2500
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:)) dzięki
-
Renata dzięki
-
dzięki :)
-
manki dzięki
-
tak, tylko duży wiatr i z 14 stopni C było, dzięki
-
Tak chmurki były super, ale co chwilę padało :) dzięki
-
zdecydowanie tak :) dzięki
-
jest spory wiatr, chmurki raz białe, raz ciemne :) Nie wiem jak lądują dzisiaj :)
Sylwek dzięki
-
Renata dzięki, pogoda dziś do kitu :(
-
Renata, jak zwykle niezawodna :)
-
:)) dzięki
-
Renata dzięki
-
dzięki :)
-
manki dzięki
-
tak, tylko duży wiatr i z 14 stopni C było, dzięki
-
Tak chmurki były super, ale co chwilę padało :) dzięki
-
zdecydowanie tak :) dzięki
-
jest spory wiatr, chmurki raz białe, raz ciemne :) Nie wiem jak lądują dzisiaj :)
Sylwek dzięki -
Renata dzięki, pogoda dziś do kitu :(
-
Renata, jak zwykle niezawodna :)