Komentarze użytkownika voyager747, strona 2500

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:51)
    :)) dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:34)
    Renata dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:34)
    dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:31)
    manki dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:08)
    tak, tylko duży wiatr i z 14 stopni C było, dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 19:47)
    Tak chmurki były super, ale co chwilę padało :) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 19:35)
    zdecydowanie tak :) dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 13:13)
    jest spory wiatr, chmurki raz białe, raz ciemne :) Nie wiem jak lądują dzisiaj :)
    Sylwek dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 12:58)
    Renata dzięki, pogoda dziś do kitu :(
  10. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 12:46)
    Renata, jak zwykle niezawodna :)