Komentarze użytkownika voyager747, strona 2496

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:53)
    Faktycznie była bardzo kształtna i okrąglutka :) dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:40)
    :)) niezłe, dzięki :)
  3. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:21)
    ślimaków było całe mnóstwo, zatrzęsienie :)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:20)
    Ja też mam tylko 18-55 :( Zapraszamy :)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:19)
    wracaliśmy już i tak na szybko pstryknąłem, niestety był duży wiatr i wszystko się ruszało, widac po ostrości :(
    Dzięki wszystkim za plusiki :)
  6. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:17)
    Mój znajomy pilot mówi, że fajne.
    Dzięki za plusiki.
  7. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:16)
    Ja zawsze czułem, tylko trzeba dobrą pogodę trafić, a w weekend to raczej trudno :)
  8. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:15)
    dzięki, taka wycieczka samolotowa :)
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:14)
    To dla Ciebie specjalnie robiłem i wklejałem :) No wiesz w końcu stolica :)
    To oczywiście obok płotu przy lotnisku.
  10. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:13)
    dzięki za plusy i komentarze :) Nie wiem jak to jest u tych ślimaków z "tymi rzeczami" :)