Komentarze użytkownika voyager747, strona 2496
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Faktycznie była bardzo kształtna i okrąglutka :) dzięki
-
:)) niezłe, dzięki :)
-
ślimaków było całe mnóstwo, zatrzęsienie :)
dzięki
-
Ja też mam tylko 18-55 :( Zapraszamy :)
dzięki
-
wracaliśmy już i tak na szybko pstryknąłem, niestety był duży wiatr i wszystko się ruszało, widac po ostrości :(
Dzięki wszystkim za plusiki :)
-
Mój znajomy pilot mówi, że fajne.
Dzięki za plusiki.
-
Ja zawsze czułem, tylko trzeba dobrą pogodę trafić, a w weekend to raczej trudno :)
-
dzięki, taka wycieczka samolotowa :)
-
To dla Ciebie specjalnie robiłem i wklejałem :) No wiesz w końcu stolica :)
To oczywiście obok płotu przy lotnisku.
-
dzięki za plusy i komentarze :) Nie wiem jak to jest u tych ślimaków z "tymi rzeczami" :)
-
Faktycznie była bardzo kształtna i okrąglutka :) dzięki
-
:)) niezłe, dzięki :)
-
ślimaków było całe mnóstwo, zatrzęsienie :)
dzięki -
Ja też mam tylko 18-55 :( Zapraszamy :)
dzięki -
wracaliśmy już i tak na szybko pstryknąłem, niestety był duży wiatr i wszystko się ruszało, widac po ostrości :(
Dzięki wszystkim za plusiki :) -
Mój znajomy pilot mówi, że fajne.
Dzięki za plusiki. -
Ja zawsze czułem, tylko trzeba dobrą pogodę trafić, a w weekend to raczej trudno :)
-
dzięki, taka wycieczka samolotowa :)
-
To dla Ciebie specjalnie robiłem i wklejałem :) No wiesz w końcu stolica :)
To oczywiście obok płotu przy lotnisku. -
dzięki za plusy i komentarze :) Nie wiem jak to jest u tych ślimaków z "tymi rzeczami" :)