Komentarze użytkownika voyager747, strona 2495
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Mimbla, dzięki wielkie, pozdrowienia z kraju ślę :)
-
kurcze, też nie mogę go rozpoznać z 10 km, wstyd mi normalnie :)
-
Po raz kolejny i mam nadzieję cichą, że nie ostatni podziękowania ślę ze stolicy :)
-
tak jakoś wyszło :)
-
Edyta, dzięki jak zwykle :)
-
dzięki
-
Dzięki :)
-
:)) U Was też takie rosną :)
-
Witaj, to dla niego specjalnie, bo on pisze, że Warszawa jest okropna i betonowa :)
Dla Ciebie są ślimaki :) Wybierz sobie, który najfajniejszy :)
Dzięki
-
tego zaszedłem od tylca i umykał okropnie, ledwo go dopadłem :)
dzięki
-
Mimbla, dzięki wielkie, pozdrowienia z kraju ślę :)
-
kurcze, też nie mogę go rozpoznać z 10 km, wstyd mi normalnie :)
-
Po raz kolejny i mam nadzieję cichą, że nie ostatni podziękowania ślę ze stolicy :)
-
tak jakoś wyszło :)
-
Edyta, dzięki jak zwykle :)
-
dzięki
-
Dzięki :)
-
:)) U Was też takie rosną :)
-
Witaj, to dla niego specjalnie, bo on pisze, że Warszawa jest okropna i betonowa :)
Dla Ciebie są ślimaki :) Wybierz sobie, który najfajniejszy :)
Dzięki -
tego zaszedłem od tylca i umykał okropnie, ledwo go dopadłem :)
dzięki