Komentarze użytkownika voyager747, strona 2495

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:13)
    Mimbla, dzięki wielkie, pozdrowienia z kraju ślę :)
  2. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:11)
    kurcze, też nie mogę go rozpoznać z 10 km, wstyd mi normalnie :)
  3. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:10)
    Po raz kolejny i mam nadzieję cichą, że nie ostatni podziękowania ślę ze stolicy :)
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:08)
    tak jakoś wyszło :)
  5. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:07)
    Edyta, dzięki jak zwykle :)
  6. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:06)
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:06)
    Dzięki :)
  8. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:03)
    :)) U Was też takie rosną :)
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:59)
    Witaj, to dla niego specjalnie, bo on pisze, że Warszawa jest okropna i betonowa :)
    Dla Ciebie są ślimaki :) Wybierz sobie, który najfajniejszy :)
    Dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:53)
    tego zaszedłem od tylca i umykał okropnie, ledwo go dopadłem :)
    dzięki