Komentarze użytkownika voyager747, strona 2494
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
To nie jest z mojego balkonu, wyszedłem z aparatem pod blok. Marcin, to jest skrzyżowanie ul. Bokserskiej, Kłobuckiej i Obrzeżnej :) Moje klimaty :)
-
Był piękny zachód, jak wyszedłem ze sklepu to widziałem resztki, ale za późno już było.
Prz takiej pogodzie często są ładne zachody. Trzeba wszędzie z aparatem chodzić :)
-
Ja na szczęście dodaję tytuły i nie jest to dsc337788588 :)
-
Zawsze zapraszam :)
-
Jest na pierwszej stronie, Kolumber Cię lubi :)
-
Mimbla, będę pstrykał ile się da, tylko musi być ładna pogoda, słońce, chmurki itp.
Marcin, Mimbla dzięki.
A, sporo już wklejonych: wpisz miejsce:Warszawa, tam jest trochę wieżowców, Łazienek i innych miejsc. Sporo jest moich, dino, city i innych :)
-
Witaj :) dzięki za plusika :)
-
może też być A340 :)
-
dzięki, nie ma samolotu :(
-
Wiatr niestety przeszkadza :( Samoloty fajnie boczkiem podchodziły, bo je zwiewało :)
dzięki
-
To nie jest z mojego balkonu, wyszedłem z aparatem pod blok. Marcin, to jest skrzyżowanie ul. Bokserskiej, Kłobuckiej i Obrzeżnej :) Moje klimaty :)
-
Był piękny zachód, jak wyszedłem ze sklepu to widziałem resztki, ale za późno już było.
Prz takiej pogodzie często są ładne zachody. Trzeba wszędzie z aparatem chodzić :) -
Ja na szczęście dodaję tytuły i nie jest to dsc337788588 :)
-
Zawsze zapraszam :)
-
Jest na pierwszej stronie, Kolumber Cię lubi :)
-
Mimbla, będę pstrykał ile się da, tylko musi być ładna pogoda, słońce, chmurki itp.
Marcin, Mimbla dzięki.
A, sporo już wklejonych: wpisz miejsce:Warszawa, tam jest trochę wieżowców, Łazienek i innych miejsc. Sporo jest moich, dino, city i innych :) -
Witaj :) dzięki za plusika :)
-
może też być A340 :)
-
dzięki, nie ma samolotu :(
-
Wiatr niestety przeszkadza :( Samoloty fajnie boczkiem podchodziły, bo je zwiewało :)
dzięki