Komentarze użytkownika voyager747, strona 2493

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:24)
    Marcin, ślimaki, samoloty, kwiatki, chmurki i inne żyjątka dziękują za ++++ :))
  2. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:23)
    wygląda tak samo jak nasz mazowiecki :)
  3. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:12)
    wielgut :)
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 23:22)
    fiera dzięki, pozdrowionka ślę
  5. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 23:02)
    to muchomor wyłazi ? :)
  6. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:48)
    Marcin też wkleja sporo zdjęć z Warszawy :)
  7. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:43)
    żałuję go okropnie, że nie zrobiłem :(
  8. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:42)
    Nieprzyzwoite są kochające się ślimaki :)
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:35)
    Będę coś wklejał jak mi się uda zrobić przyzwoite zdjęcie :)
  10. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:32)
    niestety, za słaby zoom :)