Komentarze użytkownika voyager747, strona 2492

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 2:01)
    tak tu już niczego nie brakuje :)) dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 2:00)
    to dla mnie za trudne :)
  3. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:54)
    oj tak, mnie też zachęciły :)
    karen dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:53)
    ale puste jakieś, nie sądzisz ? :))
  5. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:52)
    też już się martwiłem mailowo i nic :(
  6. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:40)
    a to nie jest łatwe
  7. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:38)
    dzięki za +++
  8. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:31)
    Lindos, fajne miejsce.
  9. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:30)
    Renato, ślimaki i kwiatki ślą podziękowania :)
  10. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:27)
    robię co mogę :) takie miasto nasze stołeczne :) Nie zapominaj o samolotach :)