Komentarze użytkownika voyager747, strona 2492
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tak tu już niczego nie brakuje :)) dzięki
-
to dla mnie za trudne :)
-
oj tak, mnie też zachęciły :)
karen dzięki
-
ale puste jakieś, nie sądzisz ? :))
-
też już się martwiłem mailowo i nic :(
-
a to nie jest łatwe
-
dzięki za +++
-
Lindos, fajne miejsce.
-
Renato, ślimaki i kwiatki ślą podziękowania :)
-
robię co mogę :) takie miasto nasze stołeczne :) Nie zapominaj o samolotach :)
-
tak tu już niczego nie brakuje :)) dzięki
-
to dla mnie za trudne :)
-
oj tak, mnie też zachęciły :)
karen dzięki -
ale puste jakieś, nie sądzisz ? :))
-
też już się martwiłem mailowo i nic :(
-
a to nie jest łatwe
-
dzięki za +++
-
Lindos, fajne miejsce.
-
Renato, ślimaki i kwiatki ślą podziękowania :)
-
robię co mogę :) takie miasto nasze stołeczne :) Nie zapominaj o samolotach :)