Komentarze użytkownika voyager747, strona 2491

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 20:00)
    ja bym jeszcze poprosił o opis jakiś :)
  2. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 19:59)
    witaj, zmień tytuły jeśli Ci się chce na jakieś bardziej zrozumiałe :)
  3. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 19:54)
    Masz tyle samo czerwonych baloników i zielonych, to chyba ewenement tutaj :)
  4. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 19:42)
    za bardzo się nie różni od polskiego :)
  5. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 19:36)
    Renata dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 19:36)
    msbuzia dzięki :)
  7. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 19:22)
    Sylwek wielkie dzięki za ślimaki, chmurki i samoloty :)
  8. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 17:49)
    no nie wiem, nie próbowałem i jakoś tak mnie nie ciągnie za bardzo :)
    dzięki, jakby co, to wiem gdzie są :)
  9. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 10:22)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 2:11)
    a nie fajniej by było jakby ta latarnia nie była ucięta ? co myślicie ?