Komentarze użytkownika voyager747, strona 2491
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ja bym jeszcze poprosił o opis jakiś :)
-
witaj, zmień tytuły jeśli Ci się chce na jakieś bardziej zrozumiałe :)
-
Masz tyle samo czerwonych baloników i zielonych, to chyba ewenement tutaj :)
-
za bardzo się nie różni od polskiego :)
-
Renata dzięki
-
msbuzia dzięki :)
-
Sylwek wielkie dzięki za ślimaki, chmurki i samoloty :)
-
no nie wiem, nie próbowałem i jakoś tak mnie nie ciągnie za bardzo :)
dzięki, jakby co, to wiem gdzie są :)
-
dzięki
-
a nie fajniej by było jakby ta latarnia nie była ucięta ? co myślicie ?
-
ja bym jeszcze poprosił o opis jakiś :)
-
witaj, zmień tytuły jeśli Ci się chce na jakieś bardziej zrozumiałe :)
-
Masz tyle samo czerwonych baloników i zielonych, to chyba ewenement tutaj :)
-
za bardzo się nie różni od polskiego :)
-
Renata dzięki
-
msbuzia dzięki :)
-
Sylwek wielkie dzięki za ślimaki, chmurki i samoloty :)
-
no nie wiem, nie próbowałem i jakoś tak mnie nie ciągnie za bardzo :)
dzięki, jakby co, to wiem gdzie są :) -
dzięki
-
a nie fajniej by było jakby ta latarnia nie była ucięta ? co myślicie ?