Komentarze użytkownika voyager747, strona 2485

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:23)
    A... no to jest Catalina, a reszta to Mokotów, a po prawej już Ursynów :) Przy Catalinie jest skrzyżowanie ul.Puławskiej i Rzymowskiego.
    Tu jest mapka:

    http://www.panoramio.com/photo/11390647
  2. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:18)
    Catalina miało być, sorry :)
  3. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:16)
    Oj Marcin strzela :) Toż to widok z mojego balkonu :) Ctalina na wprost :)
  4. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:13)
    Teraz : siedziba wielu firm oraz instytucji użyteczności publicznej, takich jak kina, teatry, księgarnia, wyższe uczelnie, m.in. (Collegium Civitas), instytucje naukowe.
    Dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:09)
    w sensie dokładnego umiejscowienia ?
  6. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 22:47)
    zaraz dokleję chmurki balkonowe :)
  7. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 22:23)
    za długo się tu nie nabył :( Gratulacje frontu !
  8. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 22:06)
    to już dawno temu plusiłem :))
  9. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:53)
    dzięki, moja ulubiona :)
  10. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:37)
    dokładnie, jak normalnie ląduje taki, to nie widać smug :)