Komentarze użytkownika voyager747, strona 2486
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
fajny most
-
Krzychu :)
-
He he dzięki :) Nie jestem rekordzistą.
-
przedpole, Mimbla, dino dzięki
-
i zero betonu :))) dzięki
-
zrobiłem 3 różne kadry, a z racji tego, że nie mam co za bardzo wklejać, to wkleiłem dwa podobne :))
-
nie
-
dzięki, trochę pod słońce :( Lądującego 767 ciężko upolować :)
-
to włoski ptaszek :)
-
nie, to stare z niedzieli :)) dzięki panowie :)
-
fajny most
-
Krzychu :)
-
He he dzięki :) Nie jestem rekordzistą.
-
przedpole, Mimbla, dino dzięki
-
i zero betonu :))) dzięki
-
zrobiłem 3 różne kadry, a z racji tego, że nie mam co za bardzo wklejać, to wkleiłem dwa podobne :))
-
nie
-
dzięki, trochę pod słońce :( Lądującego 767 ciężko upolować :)
-
to włoski ptaszek :)
-
nie, to stare z niedzieli :)) dzięki panowie :)