Komentarze użytkownika voyager747, strona 2486

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:29)
    fajny most
  2. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:23)
    Krzychu :)
  3. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:19)
    He he dzięki :) Nie jestem rekordzistą.
  4. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:17)
    przedpole, Mimbla, dino dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:14)
    i zero betonu :))) dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 20:24)
    zrobiłem 3 różne kadry, a z racji tego, że nie mam co za bardzo wklejać, to wkleiłem dwa podobne :))
  7. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 20:09)
    nie
  8. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 19:57)
    dzięki, trochę pod słońce :( Lądującego 767 ciężko upolować :)
  9. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 19:35)
    to włoski ptaszek :)
  10. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 19:29)
    nie, to stare z niedzieli :)) dzięki panowie :)