Komentarze użytkownika voyager747, strona 2484
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
pod PKiNem prawie :)
-
a mapa nadal dziewicza :)))
-
do 2ej siedzimy :)
-
:))
-
ha, też na nich stawiałem :))) Gratulacje !
-
są od tego miejsca trochę na wschód i na północ, jakieś 10 km pewnie będzie w linii prostej :)
-
dokładnie, a gdzie on sam ? :(
-
dokładnie, wyścigi są tuż tuż :) Niedawno chyba było otwarcie sezonu wyścigowego.
-
Krzychu, tej zieleni było więcej na pierwszym planie, ale przyciąłem trochę :)
-
:))) blisko
-
pod PKiNem prawie :)
-
a mapa nadal dziewicza :)))
-
do 2ej siedzimy :)
-
:))
-
ha, też na nich stawiałem :))) Gratulacje !
-
są od tego miejsca trochę na wschód i na północ, jakieś 10 km pewnie będzie w linii prostej :)
-
dokładnie, a gdzie on sam ? :(
-
dokładnie, wyścigi są tuż tuż :) Niedawno chyba było otwarcie sezonu wyścigowego.
-
Krzychu, tej zieleni było więcej na pierwszym planie, ale przyciąłem trochę :)
-
:))) blisko