Komentarze użytkownika voyager747, strona 2484

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:49)
    pod PKiNem prawie :)
  2. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:47)
    a mapa nadal dziewicza :)))
  3. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:47)
    do 2ej siedzimy :)
  4. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:46)
    :))
  5. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:43)
    ha, też na nich stawiałem :))) Gratulacje !
  6. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:39)
    są od tego miejsca trochę na wschód i na północ, jakieś 10 km pewnie będzie w linii prostej :)
  7. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:32)
    dokładnie, a gdzie on sam ? :(
  8. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:30)
    dokładnie, wyścigi są tuż tuż :) Niedawno chyba było otwarcie sezonu wyścigowego.
  9. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:28)
    Krzychu, tej zieleni było więcej na pierwszym planie, ale przyciąłem trochę :)
  10. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:26)
    :))) blisko