Komentarze użytkownika voyager747, strona 2483
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Na Saskiej pewnie jest wszystko przemyślane :)
-
o, chyba Ci się avatar właśnie zmienił :)
-
dzięki :))
-
oooo, nareszcie :)) co będzie taka pusta wisieć :)
-
dzieki, to było po deszczu od razu, wiało i było zimno :)
-
Dałbym jeszcze jednego, ale nie mogę :(
Mam pomysł dla Kolumbera: może te punktów, które zbieramy i nic nie możemy zrobić można by jakoś przełożyć np. na ilość plusów, które możemy dać ?
Jakieś przełożenie można by zrobić,np. mam ileś tam punktów, to mogę dać 2 plusy na jedno zdjęcia zamiast jednego itp.
-
31 !
-
dzięki za plusiki :)
-
tor po prawej :)
-
ale puszysty :)
-
Na Saskiej pewnie jest wszystko przemyślane :)
-
o, chyba Ci się avatar właśnie zmienił :)
-
dzięki :))
-
oooo, nareszcie :)) co będzie taka pusta wisieć :)
-
dzieki, to było po deszczu od razu, wiało i było zimno :)
-
Dałbym jeszcze jednego, ale nie mogę :(
Mam pomysł dla Kolumbera: może te punktów, które zbieramy i nic nie możemy zrobić można by jakoś przełożyć np. na ilość plusów, które możemy dać ?
Jakieś przełożenie można by zrobić,np. mam ileś tam punktów, to mogę dać 2 plusy na jedno zdjęcia zamiast jednego itp. -
31 !
-
dzięki za plusiki :)
-
tor po prawej :)
-
ale puszysty :)