Komentarze użytkownika voyager747, strona 2483

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:04)
    Na Saskiej pewnie jest wszystko przemyślane :)
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:02)
    o, chyba Ci się avatar właśnie zmienił :)
  3. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:00)
    dzięki :))
  4. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:57)
    oooo, nareszcie :)) co będzie taka pusta wisieć :)
  5. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:56)
    dzieki, to było po deszczu od razu, wiało i było zimno :)
  6. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:55)
    Dałbym jeszcze jednego, ale nie mogę :(
    Mam pomysł dla Kolumbera: może te punktów, które zbieramy i nic nie możemy zrobić można by jakoś przełożyć np. na ilość plusów, które możemy dać ?
    Jakieś przełożenie można by zrobić,np. mam ileś tam punktów, to mogę dać 2 plusy na jedno zdjęcia zamiast jednego itp.
  7. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:52)
    31 !
  8. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:51)
    dzięki za plusiki :)
  9. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:51)
    tor po prawej :)
  10. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:50)
    ale puszysty :)