Komentarze użytkownika voyager747, strona 2482
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
można tak "ponczki " :))
-
ale im reklamę robimy :))
http://www.blikle.pl/
-
http://www.zumi.pl/1184771,Cukiernia_Antolak._Zofia_Antolak,Warszawa,firma.html
:))
-
mamy, ale jak je przesłać netem ? :)
-
fajne :)
-
tylko brzuchy nam porosły :)
-
na lewo ździebko :)
-
:)) a czemu niewskazanej ? tu sami dorośli :)
-
i taras widokowy, ale po 20 pln wjazd :(
-
toż to osiedla z lat 70tych, szkoła, przedszkole, wyścigi, a czego się spodziewałeś ?
Mnie się podoba! :) I blisko na lotnisko :)
-
można tak "ponczki " :))
-
ale im reklamę robimy :))
http://www.blikle.pl/ -
http://www.zumi.pl/1184771,Cukiernia_Antolak._Zofia_Antolak,Warszawa,firma.html
:)) -
mamy, ale jak je przesłać netem ? :)
-
fajne :)
-
tylko brzuchy nam porosły :)
-
na lewo ździebko :)
-
:)) a czemu niewskazanej ? tu sami dorośli :)
-
i taras widokowy, ale po 20 pln wjazd :(
-
toż to osiedla z lat 70tych, szkoła, przedszkole, wyścigi, a czego się spodziewałeś ?
Mnie się podoba! :) I blisko na lotnisko :)