Komentarze użytkownika voyager747, strona 2481

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:27)
    Jeśli się pracuje w centrum, to słabo się dojeżdża do pracy przez nasze mosty :(
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:14)
    city jest zagorzałym zwolennikiem Saskiej :)
  3. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:13)
    a samolot ? :))
  4. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:11)
    city, a jest coś fajnego w Warszawie nie na Saskiej Kępie ? :)))
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:08)
    a co z podróżą bobi, coś się wyjaśniło ?
  6. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:05)
    Ja mieszkałem w Warszawie na Ochocie, na Bielanach i teraz na Mokotowie. Jak kupowałem mieszkanie, to oglądałem tylko Ochotę i Mokotów.
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:03)
    to te 20 piętrowe bloki ?
  8. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:42)
    mogłem, np. tu:

    http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:862

    :)
  9. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:33)
    dokładnie to zdjęcie zrobione z Emilii Plater :)
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:31)
    to zapodaj jakiegoś na próbę :)