Komentarze użytkownika voyager747, strona 2481
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Jeśli się pracuje w centrum, to słabo się dojeżdża do pracy przez nasze mosty :(
-
city jest zagorzałym zwolennikiem Saskiej :)
-
a samolot ? :))
-
city, a jest coś fajnego w Warszawie nie na Saskiej Kępie ? :)))
-
a co z podróżą bobi, coś się wyjaśniło ?
-
Ja mieszkałem w Warszawie na Ochocie, na Bielanach i teraz na Mokotowie. Jak kupowałem mieszkanie, to oglądałem tylko Ochotę i Mokotów.
-
to te 20 piętrowe bloki ?
-
mogłem, np. tu:
http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:862
:)
-
dokładnie to zdjęcie zrobione z Emilii Plater :)
-
to zapodaj jakiegoś na próbę :)
-
Jeśli się pracuje w centrum, to słabo się dojeżdża do pracy przez nasze mosty :(
-
city jest zagorzałym zwolennikiem Saskiej :)
-
a samolot ? :))
-
city, a jest coś fajnego w Warszawie nie na Saskiej Kępie ? :)))
-
a co z podróżą bobi, coś się wyjaśniło ?
-
Ja mieszkałem w Warszawie na Ochocie, na Bielanach i teraz na Mokotowie. Jak kupowałem mieszkanie, to oglądałem tylko Ochotę i Mokotów.
-
to te 20 piętrowe bloki ?
-
mogłem, np. tu:
http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:862
:) -
dokładnie to zdjęcie zrobione z Emilii Plater :)
-
to zapodaj jakiegoś na próbę :)