Komentarze użytkownika voyager747, strona 2480
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Dzięki, była cała, zamknęła się po drugiej stronie, mój obiektyw nie objął całej :(
-
dzięki
-
dzięki, staramy się :)
-
kruffeczka dzięki
-
kruffeczka dzięki
-
city dzięki
-
na ich stronie jest Warszawa, czyli regularnie lata
-
on lata regularnie, już go widziałem parę razy, zaraz sprawdzę.
-
Np. na Starówce w życiu bym nie chciał mieszkać, a pojechać od czasu do czasu i połazić lubię.
-
co innego mieszkać, a co innego podziwiać architekturę :)
-
Dzięki, była cała, zamknęła się po drugiej stronie, mój obiektyw nie objął całej :(
-
dzięki
-
dzięki, staramy się :)
-
kruffeczka dzięki
-
kruffeczka dzięki
-
city dzięki
-
na ich stronie jest Warszawa, czyli regularnie lata
-
on lata regularnie, już go widziałem parę razy, zaraz sprawdzę.
-
Np. na Starówce w życiu bym nie chciał mieszkać, a pojechać od czasu do czasu i połazić lubię.
-
co innego mieszkać, a co innego podziwiać architekturę :)