Komentarze użytkownika voyager747, strona 2480

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 19:36)
    Dzięki, była cała, zamknęła się po drugiej stronie, mój obiektyw nie objął całej :(
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 17:47)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 17:34)
    dzięki, staramy się :)
  4. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:42)
    kruffeczka dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:41)
    kruffeczka dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:35)
    city dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:34)
    na ich stronie jest Warszawa, czyli regularnie lata
  8. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:32)
    on lata regularnie, już go widziałem parę razy, zaraz sprawdzę.
  9. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 12:21)
    Np. na Starówce w życiu bym nie chciał mieszkać, a pojechać od czasu do czasu i połazić lubię.
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 12:20)
    co innego mieszkać, a co innego podziwiać architekturę :)