Komentarze użytkownika voyager747, strona 2479

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:51)
    zapraszamy :)
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:42)
    on tak :)) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:41)
    to ja mam takie pioseneczki teraz na tapecie :)
  4. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:34)
    ta linijka + Iwonki trochę mi przypomniała drut kolczasty przy lotnisku :) od razu wkleiłem :)
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:26)
    chwilę mnie nie było, a tu 33 :))
  6. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:06)
    witaj, dzięki za plusy, spor tego było :) pozdrawiam
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 20:40)
    to fakt, ja nie mogę do swoich dotrzeć, bo nie mam podróży :))
  8. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 20:02)
    dzięki za ++++++++ :))
  9. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 19:58)
    spróbuję jeszcze coś wyskrobać z innych ujęć :)
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 19:57)
    odkąd tu mieszkam, to już 3 mi się udało ustrzelić :)
    dzięki