Komentarze użytkownika voyager747, strona 2479
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
zapraszamy :)
-
on tak :)) dzięki
-
to ja mam takie pioseneczki teraz na tapecie :)
-
ta linijka + Iwonki trochę mi przypomniała drut kolczasty przy lotnisku :) od razu wkleiłem :)
-
chwilę mnie nie było, a tu 33 :))
-
witaj, dzięki za plusy, spor tego było :) pozdrawiam
-
to fakt, ja nie mogę do swoich dotrzeć, bo nie mam podróży :))
-
dzięki za ++++++++ :))
-
spróbuję jeszcze coś wyskrobać z innych ujęć :)
-
odkąd tu mieszkam, to już 3 mi się udało ustrzelić :)
dzięki
-
zapraszamy :)
-
on tak :)) dzięki
-
to ja mam takie pioseneczki teraz na tapecie :)
-
ta linijka + Iwonki trochę mi przypomniała drut kolczasty przy lotnisku :) od razu wkleiłem :)
-
chwilę mnie nie było, a tu 33 :))
-
witaj, dzięki za plusy, spor tego było :) pozdrawiam
-
to fakt, ja nie mogę do swoich dotrzeć, bo nie mam podróży :))
-
dzięki za ++++++++ :))
-
spróbuję jeszcze coś wyskrobać z innych ujęć :)
-
odkąd tu mieszkam, to już 3 mi się udało ustrzelić :)
dzięki