Komentarze użytkownika voyager747, strona 2478
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Cały czas się staramy :)
-
ma być 16 stopni i deszcz ponoć :(
-
ale wiesz jaka pogoda bywa w weekendy ? znowu kicha się szykuje :(
-
nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
-
:) ładne, dzięki :)
-
Już pisałem kiedyś o grzybach, że na dysku się nie psują :)) Tym bardziej Łazienki :)
Teraz idzie lato, a ja dawno nie byłem tam. Mam tylko zdjęcia z jesieni.
Dzięki
-
to starocie dla Mimbli :)) dzięki
-
:))
-
to była ulotna chwilka :) szybko zniknęła :) dzięki. Dobrze, że zawsze mam aparat w pogotowiu :)
-
dzięki, Góraszka to małe samoloty, a ja lubię duże :))
-
Cały czas się staramy :)
-
ma być 16 stopni i deszcz ponoć :(
-
ale wiesz jaka pogoda bywa w weekendy ? znowu kicha się szykuje :(
-
nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
-
:) ładne, dzięki :)
-
Już pisałem kiedyś o grzybach, że na dysku się nie psują :)) Tym bardziej Łazienki :)
Teraz idzie lato, a ja dawno nie byłem tam. Mam tylko zdjęcia z jesieni.
Dzięki -
to starocie dla Mimbli :)) dzięki
-
:))
-
to była ulotna chwilka :) szybko zniknęła :) dzięki. Dobrze, że zawsze mam aparat w pogotowiu :)
-
dzięki, Góraszka to małe samoloty, a ja lubię duże :))