Komentarze użytkownika voyager747, strona 2478

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 9:24)
    Cały czas się staramy :)
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 23:22)
    ma być 16 stopni i deszcz ponoć :(
  3. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 23:04)
    ale wiesz jaka pogoda bywa w weekendy ? znowu kicha się szykuje :(
  4. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 22:58)
    nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 22:53)
    :) ładne, dzięki :)
  6. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 22:40)
    Już pisałem kiedyś o grzybach, że na dysku się nie psują :)) Tym bardziej Łazienki :)
    Teraz idzie lato, a ja dawno nie byłem tam. Mam tylko zdjęcia z jesieni.
    Dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 22:15)
    to starocie dla Mimbli :)) dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 22:06)
    :))
  9. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:54)
    to była ulotna chwilka :) szybko zniknęła :) dzięki. Dobrze, że zawsze mam aparat w pogotowiu :)
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:53)
    dzięki, Góraszka to małe samoloty, a ja lubię duże :))