Komentarze użytkownika voyager747, strona 2474

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:42)
    to był normalny obiektyw od Canona EOSa 300, ten kitowy. Przy szerokim kącie tak się zaokrągla horyzont :( Ono nie jest aż takie stare, bo to chyba był wrzesień 2006.
  2. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 13:55)
    sagnes80 dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 13:54)
    sagnes80 dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 13:23)
    to Airbus A320-232 HA-LPO
  5. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 13:12)
    możesz :))
  6. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 12:54)
    widzisz jak pogoda :( tak jak pisałem wcześniej, dno :((
  7. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 12:51)
    team :)) Dostałem z 200 powiadomień na maila :)
  8. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 12:43)
    widziałeś, widziałeś ile mam punktów ? To dzięki Iwonce wszystko :))
  9. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 12:41)
    Szkoda, że nie ma opisów, tytułów i autorka się nie odzywa :(
  10. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 12:28)
    no nie wiem, my nie :))