Komentarze użytkownika voyager747, strona 2474
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to był normalny obiektyw od Canona EOSa 300, ten kitowy. Przy szerokim kącie tak się zaokrągla horyzont :( Ono nie jest aż takie stare, bo to chyba był wrzesień 2006.
-
sagnes80 dzięki
-
sagnes80 dzięki
-
to Airbus A320-232 HA-LPO
-
możesz :))
-
widzisz jak pogoda :( tak jak pisałem wcześniej, dno :((
-
team :)) Dostałem z 200 powiadomień na maila :)
-
widziałeś, widziałeś ile mam punktów ? To dzięki Iwonce wszystko :))
-
Szkoda, że nie ma opisów, tytułów i autorka się nie odzywa :(
-
no nie wiem, my nie :))
-
to był normalny obiektyw od Canona EOSa 300, ten kitowy. Przy szerokim kącie tak się zaokrągla horyzont :( Ono nie jest aż takie stare, bo to chyba był wrzesień 2006.
-
sagnes80 dzięki
-
sagnes80 dzięki
-
to Airbus A320-232 HA-LPO
-
możesz :))
-
widzisz jak pogoda :( tak jak pisałem wcześniej, dno :((
-
team :)) Dostałem z 200 powiadomień na maila :)
-
widziałeś, widziałeś ile mam punktów ? To dzięki Iwonce wszystko :))
-
Szkoda, że nie ma opisów, tytułów i autorka się nie odzywa :(
-
no nie wiem, my nie :))