Komentarze użytkownika voyager747, strona 2475
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Iwonka idzie na rekord w ilości rozdanych plusików :))
-
to jest winglet na skrzydle :)
-
i to się doczekało plusa :) dzięki Iwonka. To trochę pod słońce było.
-
tu trochę mi się przy skanowaniu wierzchołek uciapał :(
-
niektóre miniaturki jak widzę, to wydaje mi się, że to moje :))
-
A ja chyba z tryliard dostałem :)) Dzięki za sięgnięcie do zakurzonego archiwum :)
-
Ja też pa pa
-
bonsai :)
-
codzieninny, fiera, dino dzięki
-
Dzięki, niestety słaba rozdzielczość skanu i widać kropki i inne takie :(
Widać też filharmonię po prawej.
-
Iwonka idzie na rekord w ilości rozdanych plusików :))
-
to jest winglet na skrzydle :)
-
i to się doczekało plusa :) dzięki Iwonka. To trochę pod słońce było.
-
tu trochę mi się przy skanowaniu wierzchołek uciapał :(
-
niektóre miniaturki jak widzę, to wydaje mi się, że to moje :))
-
A ja chyba z tryliard dostałem :)) Dzięki za sięgnięcie do zakurzonego archiwum :)
-
Ja też pa pa
-
bonsai :)
-
codzieninny, fiera, dino dzięki
-
Dzięki, niestety słaba rozdzielczość skanu i widać kropki i inne takie :(
Widać też filharmonię po prawej.