Komentarze użytkownika voyager747, strona 2475

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 12:22)
    Iwonka idzie na rekord w ilości rozdanych plusików :))
  2. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 12:19)
    to jest winglet na skrzydle :)
  3. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 11:08)
    i to się doczekało plusa :) dzięki Iwonka. To trochę pod słońce było.
  4. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 11:07)
    tu trochę mi się przy skanowaniu wierzchołek uciapał :(
  5. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 11:05)
    niektóre miniaturki jak widzę, to wydaje mi się, że to moje :))
  6. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 10:59)
    A ja chyba z tryliard dostałem :)) Dzięki za sięgnięcie do zakurzonego archiwum :)
  7. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 1:29)
    Ja też pa pa
  8. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 1:28)
    bonsai :)
  9. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 1:10)
    codzieninny, fiera, dino dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 1:09)
    Dzięki, niestety słaba rozdzielczość skanu i widać kropki i inne takie :(
    Widać też filharmonię po prawej.