Komentarze użytkownika voyager747, strona 2473
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
No co Ty, my tylko tak na żarty :)) My się lubimy :)
-
:)) dzięki,pewni już ich nie znajdę drugi raz :)
-
renata-1 dzięki
-
dzięki, całe pole kapusty u sołtysa :)
-
dzięki Twoim plusom, przegoniłem Sylwka w ilości punktów :)
-
fiera, Iwonka dzięki :)
-
dzięki Iwonka :)
-
Iwonka, fiera dzięki
-
pamiętam :)) sporo mi jeszcze zostało tych miejsc, dzięki
-
to z kolei październik 2005 :) dzięki
-
No co Ty, my tylko tak na żarty :)) My się lubimy :)
-
:)) dzięki,pewni już ich nie znajdę drugi raz :)
-
renata-1 dzięki
-
dzięki, całe pole kapusty u sołtysa :)
-
dzięki Twoim plusom, przegoniłem Sylwka w ilości punktów :)
-
fiera, Iwonka dzięki :)
-
dzięki Iwonka :)
-
Iwonka, fiera dzięki
-
pamiętam :)) sporo mi jeszcze zostało tych miejsc, dzięki
-
to z kolei październik 2005 :) dzięki