Komentarze użytkownika voyager747, strona 2473

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 22:27)
    No co Ty, my tylko tak na żarty :)) My się lubimy :)
  2. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 22:10)
    :)) dzięki,pewni już ich nie znajdę drugi raz :)
  3. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 22:09)
    renata-1 dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 22:07)
    dzięki, całe pole kapusty u sołtysa :)
  5. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 22:06)
    dzięki Twoim plusom, przegoniłem Sylwka w ilości punktów :)
  6. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:46)
    fiera, Iwonka dzięki :)
  7. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:45)
    dzięki Iwonka :)
  8. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:45)
    Iwonka, fiera dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:44)
    pamiętam :)) sporo mi jeszcze zostało tych miejsc, dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 21:43)
    to z kolei październik 2005 :) dzięki