Komentarze użytkownika voyager747, strona 2472
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
szkoda, że to tak daleko od nas :( można by częściej tam zaglądać.
-
to jakiś fajny 4o silnik, może 747 :) dzięki
-
a jutro sklepy zamknięte i nie da się uzupełnić :(
-
Iwonka dzięki, to już tu wisi od listopada :)
-
dzięki po raz kolejny :))
-
to wciąga :))
-
tak trzymać :)
-
o tak, coś wiem o tym, brudne i zamarznięte najczęściej :( Ja też zawsze poluję na widoki samolotowe, zawsze z aparatem, czujny i zwarty :))
-
Witaj, plusikami zachęcamy nowych do aktywności :))
-
pogoda denna, to fakt :(
-
szkoda, że to tak daleko od nas :( można by częściej tam zaglądać.
-
to jakiś fajny 4o silnik, może 747 :) dzięki
-
a jutro sklepy zamknięte i nie da się uzupełnić :(
-
Iwonka dzięki, to już tu wisi od listopada :)
-
dzięki po raz kolejny :))
-
to wciąga :))
-
tak trzymać :)
-
o tak, coś wiem o tym, brudne i zamarznięte najczęściej :( Ja też zawsze poluję na widoki samolotowe, zawsze z aparatem, czujny i zwarty :))
-
Witaj, plusikami zachęcamy nowych do aktywności :))
-
pogoda denna, to fakt :(