Komentarze użytkownika voyager747, strona 2472

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:52)
    szkoda, że to tak daleko od nas :( można by częściej tam zaglądać.
  2. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:49)
    to jakiś fajny 4o silnik, może 747 :) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:47)
    a jutro sklepy zamknięte i nie da się uzupełnić :(
  4. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:24)
    Iwonka dzięki, to już tu wisi od listopada :)
  5. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:22)
    dzięki po raz kolejny :))
  6. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:16)
    to wciąga :))
  7. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:08)
    tak trzymać :)
  8. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 22:45)
    o tak, coś wiem o tym, brudne i zamarznięte najczęściej :( Ja też zawsze poluję na widoki samolotowe, zawsze z aparatem, czujny i zwarty :))
  9. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 22:43)
    Witaj, plusikami zachęcamy nowych do aktywności :))
  10. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 22:30)
    pogoda denna, to fakt :(