Komentarze użytkownika voyager747, strona 2476

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 0:54)
    dzięki :)))
  2. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 23:57)
    Iwonka, Sylwek dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 23:56)
    mareea dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 23:49)
    :))
  5. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 22:28)
    :))
  6. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 22:08)
    i nie ma grzybów :))
  7. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 21:38)
    to można zmienić, żaden problem :)
  8. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 21:07)
    niech będzie, chociaż ja nie piję :))
  9. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 20:59)
    niemożliwe, takie fajne i nie na Saskiej :)) Ja nie wiem, jakby co :)
  10. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 20:50)
    to zdjęcie zrobione przy okazji, bo tak na prawdę nad tym torami przebiega ścieżka schodzenia, a to tuż tuż od pasa :))
    dzięki