Komentarze użytkownika voyager747, strona 2471

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:26)
    szkoda, że zdjęcie na pierwszej stronie nie ma autora :(
  2. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:21)
    fajnie
  3. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 16:41)
    a kto nie był tam, niech żałuje :)) albo planuje wyprawę :)
  4. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 16:36)
    nowe ?
  5. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 14:04)
    słyszałeś, że stanęła budowa tego wieżowca przy ul.Złotej ?
  6. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 14:02)
    ale wstyd :)
  7. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 13:45)
    tylko niefachowe :)) dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 13:08)
    super pogoda, można zrobić sporo fajnych zdjęć :(
  9. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:59)
    to jest super miejsce !
  10. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 23:55)
    :)) nie tylko Ty :)) tak trzymać :)) uważaj pod nogi :)