Komentarze użytkownika voyager747, strona 2471
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
szkoda, że zdjęcie na pierwszej stronie nie ma autora :(
-
fajnie
-
a kto nie był tam, niech żałuje :)) albo planuje wyprawę :)
-
nowe ?
-
słyszałeś, że stanęła budowa tego wieżowca przy ul.Złotej ?
-
ale wstyd :)
-
tylko niefachowe :)) dzięki
-
super pogoda, można zrobić sporo fajnych zdjęć :(
-
to jest super miejsce !
-
:)) nie tylko Ty :)) tak trzymać :)) uważaj pod nogi :)
-
szkoda, że zdjęcie na pierwszej stronie nie ma autora :(
-
fajnie
-
a kto nie był tam, niech żałuje :)) albo planuje wyprawę :)
-
nowe ?
-
słyszałeś, że stanęła budowa tego wieżowca przy ul.Złotej ?
-
ale wstyd :)
-
tylko niefachowe :)) dzięki
-
super pogoda, można zrobić sporo fajnych zdjęć :(
-
to jest super miejsce !
-
:)) nie tylko Ty :)) tak trzymać :)) uważaj pod nogi :)