Komentarze użytkownika voyager747, strona 2470
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
taras jest super, tylko po 20 pln teraz wjazd, trochę drogo.
-
ciekawe czy kuniu to widział ? :)
-
ja chyba wiem kto :)
-
ktoś zapomniał przyplusić :)
-
nie, byliśmy tam do zachodu, a potem wróciliśmy do hotelu do Umm Al Quwain, to jakieś 2 godziny trzeba było wracać.
-
coś nie mogę się plusów doliczyć :)
-
o lubię :)) to zeszłoroczna z października :)
Nadal go home :))
-
Mimbla dzięki
-
Mimbla dzięki :)
-
Witaj, dawno Cię nie było :)
-
taras jest super, tylko po 20 pln teraz wjazd, trochę drogo.
-
ciekawe czy kuniu to widział ? :)
-
ja chyba wiem kto :)
-
ktoś zapomniał przyplusić :)
-
nie, byliśmy tam do zachodu, a potem wróciliśmy do hotelu do Umm Al Quwain, to jakieś 2 godziny trzeba było wracać.
-
coś nie mogę się plusów doliczyć :)
-
o lubię :)) to zeszłoroczna z października :)
Nadal go home :)) -
Mimbla dzięki
-
Mimbla dzięki :)
-
Witaj, dawno Cię nie było :)