Komentarze użytkownika voyager747, strona 2470

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 19:36)
    taras jest super, tylko po 20 pln teraz wjazd, trochę drogo.
  2. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 19:07)
    ciekawe czy kuniu to widział ? :)
  3. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 18:15)
    ja chyba wiem kto :)
  4. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 18:10)
    ktoś zapomniał przyplusić :)
  5. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 18:08)
    nie, byliśmy tam do zachodu, a potem wróciliśmy do hotelu do Umm Al Quwain, to jakieś 2 godziny trzeba było wracać.
  6. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 18:06)
    coś nie mogę się plusów doliczyć :)
  7. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:54)
    o lubię :)) to zeszłoroczna z października :)
    Nadal go home :))
  8. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:31)
    Mimbla dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:30)
    Mimbla dzięki :)
  10. voyager747
    voyager747 (31.05.2009 17:29)
    Witaj, dawno Cię nie było :)