Komentarze użytkownika voyager747, strona 2460
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ech, chętnie bym wkleił coś innego, ale u nas ciężko uświadczyć jakiś większy samolot w innym malowaniu :(
-
tak latasz co jakiś czas ? :)) kawał drogi :)
-
ciepławo tam :))
-
ale teraz mam 1000 zdjęć i trochę późno na porządkowanie. Potem trzeba by te zdjęcia wszystkie edytować i przenosić. Na początku założyłem, że nie będę opisywał podróży i tak zostało.
-
dzięki Smoku :)
-
dzięki Smoku :)
-
Dzięki za plusy i komentarze.
-
to samsung małpka, ale to było późno, ciut przed zachodem.
-
40 stopni C, w paźdierniku ok. 20ego :)
-
Niestety jest bałagan :)) A podróży nie chce mi się robić.
-
ech, chętnie bym wkleił coś innego, ale u nas ciężko uświadczyć jakiś większy samolot w innym malowaniu :(
-
tak latasz co jakiś czas ? :)) kawał drogi :)
-
ciepławo tam :))
-
ale teraz mam 1000 zdjęć i trochę późno na porządkowanie. Potem trzeba by te zdjęcia wszystkie edytować i przenosić. Na początku założyłem, że nie będę opisywał podróży i tak zostało.
-
dzięki Smoku :)
-
dzięki Smoku :)
-
Dzięki za plusy i komentarze.
-
to samsung małpka, ale to było późno, ciut przed zachodem.
-
40 stopni C, w paźdierniku ok. 20ego :)
-
Niestety jest bałagan :)) A podróży nie chce mi się robić.