Komentarze użytkownika voyager747, strona 2460

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 21:08)
    ech, chętnie bym wkleił coś innego, ale u nas ciężko uświadczyć jakiś większy samolot w innym malowaniu :(
  2. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:54)
    tak latasz co jakiś czas ? :)) kawał drogi :)
  3. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:28)
    ciepławo tam :))
  4. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:26)
    ale teraz mam 1000 zdjęć i trochę późno na porządkowanie. Potem trzeba by te zdjęcia wszystkie edytować i przenosić. Na początku założyłem, że nie będę opisywał podróży i tak zostało.
  5. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:06)
    dzięki Smoku :)
  6. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:06)
    dzięki Smoku :)
  7. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 19:31)
    Dzięki za plusy i komentarze.
  8. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 17:35)
    to samsung małpka, ale to było późno, ciut przed zachodem.
  9. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 17:34)
    40 stopni C, w paźdierniku ok. 20ego :)
  10. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 17:33)
    Niestety jest bałagan :)) A podróży nie chce mi się robić.