Komentarze użytkownika voyager747, strona 2462

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 23:19)
    Edyta dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 23:18)
    Witaj, dzięki za nowe plusiki :) Pozdrawiam
  3. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 23:09)
    malutkie były, to fakt, dzięki. Nie mam pojęcia co to.
  4. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 22:01)
    dzięki flusz. Jakby był lepszy aparat, to by było lepsze, bardziej ostre, lepsze kolory itp.
  5. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:24)
    sagnes80 dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:23)
    sagnes80 dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:23)
    raf4 dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:22)
    raf4 dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:22)
    raf4 dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:22)
    raf4 dzięki