Komentarze użytkownika voyager747, strona 2458
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Fajnie, rób dużo zdjęć samolotom :) Ethiad to super linia, bardzo dobra. Sporo tego latania będzie. Fajne lotniska i trasa mega skomplikowana :))
-
30 :)) my mieliśmy największy 60 :) U nas za to jest prawie zima, deszcz i 8 stopni C, bleee.
A kiedy lecisz na Bali i jak ( linia, przesiadki itp. ) ?
-
Zobaczysz na miejscu, tam miejscowi unikają słońca :) My byliśmy w lutym i było czasami po 35 stopni C. Na plaży widziałem tylko jedną Japonkę, która leżała na słońcu, a reszta w cieniu :)) Zresztą u nas w hotelu mieszkali prawie sami Holendrzy.
Na słońce trzeba uważać, zresztą byłaś już w różnych miejscach, to wiesz jak to jest.
Zależy co kto lubi, my wolimy cień :)
-
miejscowi jeżdżą tam skuterami poubierani cali i w rękawiczkach, bo słońce pali niemiłosiernie :)
-
niezły :)
-
pewnie pilot wie :))
-
A to spoko, my też tak planowaliśmy, ale jak zobaczyłem te chmary skuterków otaczających z każdej strony, to się przeraziłem :)) My byliśmy krótko, więc wszystkiego nie udało się objechać. Na zachodzie to najdalej byliśmy w Tanah Lot.
-
widziałem,od razu na Alitalię przełącza jak się da WAW.
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
Fajnie, rób dużo zdjęć samolotom :) Ethiad to super linia, bardzo dobra. Sporo tego latania będzie. Fajne lotniska i trasa mega skomplikowana :))
-
30 :)) my mieliśmy największy 60 :) U nas za to jest prawie zima, deszcz i 8 stopni C, bleee.
A kiedy lecisz na Bali i jak ( linia, przesiadki itp. ) ? -
Zobaczysz na miejscu, tam miejscowi unikają słońca :) My byliśmy w lutym i było czasami po 35 stopni C. Na plaży widziałem tylko jedną Japonkę, która leżała na słońcu, a reszta w cieniu :)) Zresztą u nas w hotelu mieszkali prawie sami Holendrzy.
Na słońce trzeba uważać, zresztą byłaś już w różnych miejscach, to wiesz jak to jest.
Zależy co kto lubi, my wolimy cień :)
-
miejscowi jeżdżą tam skuterami poubierani cali i w rękawiczkach, bo słońce pali niemiłosiernie :)
-
niezły :)
-
pewnie pilot wie :))
-
A to spoko, my też tak planowaliśmy, ale jak zobaczyłem te chmary skuterków otaczających z każdej strony, to się przeraziłem :)) My byliśmy krótko, więc wszystkiego nie udało się objechać. Na zachodzie to najdalej byliśmy w Tanah Lot.
-
widziałem,od razu na Alitalię przełącza jak się da WAW.
-
manki dzięki
-
manki dzięki