Komentarze użytkownika voyager747, strona 2458

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 0:02)
    Fajnie, rób dużo zdjęć samolotom :) Ethiad to super linia, bardzo dobra. Sporo tego latania będzie. Fajne lotniska i trasa mega skomplikowana :))
  2. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 23:53)
    30 :)) my mieliśmy największy 60 :) U nas za to jest prawie zima, deszcz i 8 stopni C, bleee.
    A kiedy lecisz na Bali i jak ( linia, przesiadki itp. ) ?
  3. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 23:47)
    Zobaczysz na miejscu, tam miejscowi unikają słońca :) My byliśmy w lutym i było czasami po 35 stopni C. Na plaży widziałem tylko jedną Japonkę, która leżała na słońcu, a reszta w cieniu :)) Zresztą u nas w hotelu mieszkali prawie sami Holendrzy.
    Na słońce trzeba uważać, zresztą byłaś już w różnych miejscach, to wiesz jak to jest.
    Zależy co kto lubi, my wolimy cień :)
  4. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 23:38)
    miejscowi jeżdżą tam skuterami poubierani cali i w rękawiczkach, bo słońce pali niemiłosiernie :)
  5. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 23:23)
    niezły :)
  6. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 22:48)
    pewnie pilot wie :))
  7. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 22:47)
    A to spoko, my też tak planowaliśmy, ale jak zobaczyłem te chmary skuterków otaczających z każdej strony, to się przeraziłem :)) My byliśmy krótko, więc wszystkiego nie udało się objechać. Na zachodzie to najdalej byliśmy w Tanah Lot.
  8. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 20:27)
    widziałem,od razu na Alitalię przełącza jak się da WAW.
  9. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 13:57)
    manki dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 13:57)
    manki dzięki